Prvním představením v Klicperově divadle bude letos s Pavlou Tomicovou v hlavní roli

06.09.2017 09:00 - 30.09.2017
Klicperovo divadlo již zná program na další sezonu. Tu v září odstartuje první hra Koule s Pavlou Tomicovou v hlavní roli. V uměleckém souboru se objeví několik nových tváří i nová šéfka Jana Slouková.

Nová sezona začíná v Klicperově divadle trojicíc dopoledních představení Čtyřlístek, které se odehrají od středy 6. do pátku 8. září. Prvním večerním představením pak bude v sobotu 9. září Koule s Pavlou Tomicovou v hlavní roli.

V uměleckém souboru, kterému od této sezony nově šéfuje Jana Slouková, se objeví i několik nových tváří, například herečky Týna Průchová, kterou diváci již znají ze Čtyřlístku nebo Úplného zatmění, a dále Sára Venclovská, která se představila již několikrát ve výrazných rolích na festivalu Divadlo evropských regionů, v loňském roce v inscenaci Vyhnání Gerty Schnirch brněnského HaDivadla a v letošním roce v inscenaci Lulu bratislavského Divadla Aréna.

V měsíci září se uskuteční také obnovená premiéra inscenace Kočičí hra, kterou v loňském roce připravila v Klicperově divadle režisérka Tereza Karpianus. Hlavní roli Erži Orbánové bude pravidelně alternovat s Pavlou Tomicovou nově také Jitka Smutná, kterou aktuálně diváci mohou vidět na scénách Městských divadel pražských, nebo v řadě televizních seriálů.

Předprodej vstupenek na září bude zahájen nejprve pouze on-line v pondělí 14. srpna v 10 hodin dopoledne. Divadelní předprodej na Gočárově třídě bude po letní přestávce otevřen ve čtvrtek 24. srpna. V tento den bude také spuštěn prodej předplatného.

Autor: Hrdličková Aneta

Místo události: Dlouhá 99/9,Hradec Králové

 • Líbil se Vám tento článek?
 • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
 • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

 • Na dětském karnevalu v Adalbertinu vystoupí kapela Pískomil se vrací!

  21.01.2018 - 21.01.2018
  Dvouhodinový zábavný pořad čeká pro děti v neděli 21. ledna v královéhradeckém Adalbertinu. Malí diváci...

  Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

  Partneři portálu: