Charitativní akce "Muž roku" a "Den dobrých skutků" se blíží. Soutěžili jsme o vstupenku na závěrečný koncert

11.08.2018
Městské divadlo Dr. Josefa Čížka v Náchodě bude žít 24. srpna od 19.45 hod opět akcí "Muž roku" a "Den dobrých skutků". Charitativní akce bude v sobotu 25. srpna od 18 hod zakončena koncertem známých tváří. Celou akci moderují Klára Doležalová a Karel Voříšek. Soutěžili jsme o vstupenku v hodnotě 300 korun.

Celý výtěžek akce bude věnován Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, Muži roku 2009 Martinovi Zachovi, Stacionáři Cesta v Náchodě a Domovy na Třešňovce v České Skalici.

Letošní záštitu nad touto akcí převzali ministryně pro místní rozvoj České republiky Ing. Klára Dostálová, poslanec a starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, 1. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje brig. gen. Mgr. Martin Červíček, zastupitelka města Náchod Mgr. Soňa Marková a Radek Jakubský předseda Hospodářské komory Královéhradeckého kraje.

Režisérkou večera je Renata Říhová. Choreografka Daniela Lebedová. V porotě zasednou významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života.

Portál City.cz ve spolupráci s pořadatelem charitativní akce "Muž roku" a "Den dobrých skutků" připravil soutěž o vstupenku na sobotní koncert v hodnotě 300 korun.

Soutěžní otázka zněla: Jaké jméno je spojeno s pořádáním nejen této charitativní akce?

Správná odpověď je: David Novotný

Uzávěrka soutěže byla v pátek 17. srpna v poledne. Výhercem se stal Jan Morávek. Výherce budeme informovat e-mailem.


Zapojit se do soutěže

 
 
 
 


Místo události: Masarykovo náměstí 74,Náchod

  • Líbila se Vám tato soutěž?
  • Zajímala by soutěž někoho z vašich přátel?
  • Máte co k soutěži říct? Využijte komentářů.

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: