Den kdy se vše pokazilo? FuckUp Nights dodá zhrzeným podnikatelům naději  Hradec
  02.04.2017

Spousta lidí vnímá vlastní selhání jako velmi negativní věc. Setkání FuckUp Nights v Hradci Králové se pokusí vysvětlit, že nezdar je nedílnou součástí života a někdy je to dokonce i počátek budoucího velkého úspěchu.

První hradecká FuckUp Nights se uskuteční v úterý 4. dubna od osmi večer v Bio Centralu. Setkání představí osobnosti z různých oborů, které představí své neúspěchy jako přirozenou věc.

Podle ředitele Technologického centra Ondřeje Zezuláka, který besedu pořádá, narazí na překážky často podnikový člověk, ale ne vždy se mu všechno povede.

„O svých životních selháních, která nakonec přinesla i pozitiva, promluví biofyzik Karel Volenec, dobrodruh Mark Rieder, spisovatel Petr Stančík a designérka erotických pomůcek Anna Marešová,“ řekla mluvčí Technologického centr a Lucie Felcmanová.

„Koncept FuckUp Nights nás velmi zaujal a jsme rádi, že se nám ho podařilo dostat do Hradce Králové,“ dodává Ondřej Zezulák.

Odkud se vzalo FuckUp Nights?

Série má své kořeny v Mexiku a koná se každý měsíc ve více než sto třiceti metropolích světa. První ročník FuckUp Nights Prague se uskutečnil v prosinci 2014.

Nejzajímavější na celé organizaci je koncept, který je zcela ojedinělý. „Setkání v rámci FuckUp Nights přinášejí zajímavé hosty z různých oborů a prostřednictvím jejich příběhů se snaží představit neúspěch jako přirozenou a přínosnou součást lidského života. Selhání může fungovat jako motivace pro další kroky i pro rozšíření obzorů,“ okomentovala Felcmanová.


Autor: Lukáš VaňkátMísto události: Karla IV. 774, Hradec Králové


Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: