Když to počasí dovolí, na Flošně si zaplavete už v květnu. Vstupné letos mírně podražíLoňská sezona byl na Flošně rekordní. Letos by provozovatel rád příjemná čísla z roku 2018 zopakoval. Zdroj: SNHK  Hradec
  04.04.2019

Již desátou sezonu zahájí v květnu královéhradecké koupaliště Flošna. Aby mohla odstartovat, museli odborní pracovníci provést řadu oprav a úprav. V květnu by však mělo být vše připraveno k prvnímu letošnímu otevření bran. Návštěvníci však sáhnou hlouběji do peněženky.

Oprava schodů v dětském bazénu, úprava nerezových bazénů, dále také vypuštění padesátimetrového bazénu, relaxačního bazénu, tobogánů a dětského bazénu. A následné nové napuštění. Tím vším musí projít královéhradecké koupaliště Flošna, aby mohlo v květnu v případě příhodného počasí otevřít své brány.

Technologie koupaliště prošla kontrolou a opravami už v únoru. „Probíhají i sadové úpravy, příprava travnatých ploch a plážového volejbalu. Koupaliště nabídne tři vyhřívané bazény s teplotou vody kolem 26 stupňů Celsia. V provozu budou dva tobogány, dva minitobogány pro malé děti a adrenalinová skluzavka Jump,“ popisoval vedoucí koupaliště Jan Konvalinka.

V případě teplého počasí budou brány koupaliště otevřeny v květnu, stejně jako tomu bylo v minulosti. V plánu je také oblíbené ranní plavání od šesti hodin či ve vybraných dnech noční koupání do 23.30.

Jedinou špatnou zprávou pro návštěvníky je drobné zdražování. „Zvyšování nákladů se nevyhnulo ani koupališti, které tak musí reagovat na zvýšené vstupy úpravou cen vstupného. Pro letošní rok dochází k mírnému zdražení celodenního vstupného o 5 korun. Celodenní vstupné pro dospělé bez čipových hodinek bude za 145 korun, s čipovými hodinkami za 119 korun,“ dodal Konvalinka.

Levnější plavenku mají děti, studenti, senioři či držitelé průkazu ZTP.


Autor: Petr Jindra

Místo události: Malšovická 2,Hradec Králové

  • Líbil se vám článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: