Matka se synem miluje policisty. Čtyřikrát je anonymně poslala sama na sebe  Hradec
  18.06.2019

Během tří týdnů zavolal anonym hned čtyřikrát na linku 158, že po Smiřicích na Královéhradecku chodí mladá maminka dvou dětí, která je opilá nebo pod vlivem drog a že má v ruce nůž. Žena však byla střízlivá a nůž neměla. Jak se poté ukázalo, anonymně volala přímo ona.

Podivný nápad měla jedenadvacetiletá žena, která jako zpestření pro sebe a syna volala anonymně na linku 158. "Pokaždé hlídka podle uvedeného popisu ženu našla, podrobila ji dechové zkoušce i testu na omamné a psychotropní látky. Vždy s negativním výsledkem. Informace, že má v ruce nůž, se také nepotvrdila. Žena neměla ponětí, kdo by na ni mohl stále volat policisty," uvedla mluvčí policistů Královéhradeckého kraje Iva Kormošová. 

Jenže dalším šetřením policisté zjistili, že telefon, z kterého neznámý volající volal, patří oné mamince. Při podání vysvětlení se téměř 22letá žena k volání přiznala.

"Vyšlo najevo, že ona i  její syn mají rádi policisty a tímto nevhodným způsobem se je žena snažila přilákat. Policisté její jednání kvalifikovali jako přestupek, který předali k dořešení správnímu orgánu, což je Český telekomunikační úřad," dodala mluvčí policie. 


Autor: ) ( red

  • Líbil se vám článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: