Kadeřnice vystříhala netypický účes a byla nebezpečná. Nadýchala skoro 3 promile 28. 06. 2018

Opilá kadeřnice v Hradci Králové pod vlivem svého stavu nejprve docela netradičně ostříhala zákazníka, což se nelíbilo jeho přítelkyni. Ta proto na opilou ženu, která navíc podle slov volající byla nebezpečná, přivolala strážníky.

Přílišnou míru kreativity projevila opilá kadeřnice na hlavě jednoho ze zákazníků. To se nelíbilo jeho přítelkyni, která proto zavolala na městskou policii, protože navíc dle jejích slov byla žena s nůžkami v ruce nebezpečná. 

"Přivolané hlídce kadeřnice nadýchala 2,84 promile alkoholu. Roztřesená žena uvedla, že má nějaké osobní problémy," uvedla mluvčí královéhradeckých strážníků Simona Pacltová.

"Vzhledem k tomu, že by mohla ohrozit sebe a jiné osoby, jí bylo hlídkou zakázáno vykonávat další činnost a kadeřnictví pro dnešek uzavřít," řekla ve čtvrtek mluvčí strážníků.

Strážníci s ženou sepsali oznámení o podezření ze spáchání přestupku. "Celá událost bude postoupena ke správnímu řízení, kde kadeřnici hrozí nemalá pokuta," dodala Pacltová.


Autor: Michal Kolařík

Po letech v jihlavské redakci Deníku či MF DNES a iDNES.cz založil portál City.cz. Pak neodolal možnosti pracovat jako redaktor v České televizi, kde vydržel tři roky. Práce na vlastním projektu ale byla větší výzvou.Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: